Harris Farm Lunch and Dinner
-
Special
-
Special
Harris Farm Soup Spicy Thai Coconut Chicken 1L
$14.99 ea $1.50 / 100mL -
Special
-
Special
Harris Farm Frittata Fetta and Baby Spinach 700g
$17.99 ea $2.57 / 100g -
Special
Harris Farm Salad Vietnamese Chicken 220g
$9.99 ea $3.33 / 100g -
Special
-
Special
Harris Farm's Proper Meat Sopressa Hot 100g
$6.99 ea $69.90 / kg -
Special
Harris Farm Frittata Chorizo and Potato 300g
$8.99 ea $3.00 / 100g -
Special
Harris Farm Smoked Kalamata Olives 200g
$5.99 ea $29.95 / kg -
Special
Harris Farm Barrel Pomegranate Vinegar 250ml
$9.59 ea $3.84 / 100mL -
Special
-
Special
Harris Farm Frittata Roasted Vegetable 700g
$17.99 ea $2.57 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
Isigny St.Mere French Unsalted Butter 250g
$10.50 ea $4.20 / 100g -
Special
Ellies Ala Carte Chicken Stroganoff 1kg
$17.99 ea $1.80 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
Ellies Ala Carte Rigatoni Carbonara 1kg
$17.99 ea $1.80 / 100g -
Special
Harris Farm Barrel Cabernet Vinegar 250ml
$5.99 ea $2.40 / 100mL -
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm Sun Dried Tomato Halves 200g
$5.99 ea $29.95 / kg -
Special
-
Special
Harris Farm Double Cream Brie Cheese 200g
$9.50 ea $47.50 / kg -
Special
Stanley St. Kitchen Creamy Butter Chicken 1kg
$25.99 ea $2.60 / 100g -
Special
Ellies Ala Carte Chicken and Pumpkin Tray 1kg
$17.99 ea $1.80 / 100g