Harris Farm Lunch and Dinner
-
Special
Harris Farm Soup Chicken and Sweet Corn 500ml
$8.99 ea $1.80 / 100mL -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm Sliced Bread Euro Mixed Grain 750g
$3.99 ea $0.53 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm Sliced Bread Euro Wholemeal 750g
$4.49 ea $0.60 / 100g -
Special
Harris Farm Lasagne Beef and Pork 1.6kg
$29.99 ea $1.87 / 100g -
Special
Harris Farm Sliced Bread Euro Light Rye 750g
$4.49 ea $0.60 / 100g -
Special
Harris Farm Soup Cheeky Cherry Tomato 500ml
$8.99 ea $1.80 / 100mL -
Special
-
Special
Harris Farm Sliced Bread Euro White 750g
$4.49 ea $0.60 / 100g -
Special
Harris Farm Lasagne Hearty Vegetable 950g
$21.99 ea $2.31 / 100g -
Special
-
Special
Harris Farm Soup Thumpin' Pumpkin 500ml
$8.99 ea $1.80 / 100mL -
Special
-
Special
Harris Farm Soup Mushroom and Thyme 500ml
$8.99 ea $1.80 / 100mL -
Special
-
Special
Harris Farm Pasta Sauce Napoletana 500g
$5.29 ea $1.06 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm Triple Cream Brie Cheese 450g
$16.50 ea $36.67 / kg