Harris Farm Lunch and Dinner
-
Special
Harris Farm Sliced Bread Euro Soy Linseed 750g
$3.99 ea $0.53 / 100g -
Special
Harris Farm Soup Italian Farmhouse Beef 1L
$14.99 ea $1.50 / 100mL -
Special
-
Special
Harris Farm Lasagne Hearty Vegetable 1.6kg
$29.99 ea $1.87 / 100g -
Special
Harris Farm Soup Potato, Leek and Bacon 500ml
$8.49 ea $1.70 / 100mL -
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm Soup Delectable Vegetable 500ml
$8.99 ea $1.80 / 100mL -
Special
Harris Farm Pasta Sauce Arrabbiata 500g
$5.29 ea $1.06 / 100g -
Special
-
Special
Harris Farm Pizza Pumpkin and Fetta 450g
$10.99 ea $2.44 / 100g -
Special
-
Special
Harris Farm's Proper Meat Sopressa Mild 100g
$6.99 ea $69.90 / kg -
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm Pasta Sauce Puttanesca 500g
$5.29 ea $1.06 / 100g -
Special
Harris Farm South Australian Camembert 200g
$9.50 ea $47.50 / kg -
Special
Harris Farm Soup Mushroom and Thyme 1L
$14.99 ea $1.50 / 100mL -
Special
Harris Farm Frittata Roasted Vegetable 300g
$8.99 ea $3.00 / 100g -
Special
Harris Farm Green Olive Halves In Oil 200g
$5.99 ea $29.95 / kg -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm Pizza Cheese and Mushroom 400g
$10.99 ea $6.46 / 100g -
Special
-
Special
Harris Farm Sun Dried Tomato Strips 200g
$5.99 ea $29.95 / kg -
Special