Harris Farm Lunch and Dinner
-
Special
Harris Farm Sliced Bread Wholemeal 700g
$3.49 ea $0.50 / 100g -
Special
Harris Farm Sliced Bread Multigrain 700g
$3.49 ea $0.50 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm Carrot and Celery Pre-Cut 350g
$6.99 ea $19.97 / kg -
Special
Harris Farm Cherry Bocconcini Cheese 180g
$6.99 ea $38.83 / kg -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm Tasmanian Smoked Salmon 100g
$7.49 ea $74.90 / kg -
Special
-
Special
Harris Farm Coleslaw with Spring Onion 250g
$6.99 ea $29.13 / kg -
Special
Harris Farm Tomatoes Australian Diced 400g
$1.50 ea $3.75 / kg -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm Zucchini Noodles Zoodles 250g
$6.99 ea $17.48 / kg -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm Soup Chook 'N' Noodle 500ml
$8.99 ea $1.80 / 100mL -
Special
Harris Farm Barrel Caramelised Vinegar 250ml
$9.99 ea $4.00 / 100mL -
Special
Harris Farm Soup Chicken and Sweet Corn 1L
$14.99 ea $1.50 / 100mL -
Special
Harris Farm Tasmanian Smoked Salmon 200g
$16.99 ea $84.95 / kg -
Special
Harris Farm Tasmanian Salmon Gravalax 100g
$10.99 ea $109.90 / kg -
Special
-
Special
Harris Farm Pasta Sauce Tomato and Basil 500g
$5.29 ea $1.06 / 100g -
Special
Harris Farm Lasagne Beef and Pork 950g
$21.99 ea $2.31 / 100g -
Special
Harris Farm Stock Aussie Chicken 500ml
$5.49 ea $1.10 / 100mL