Harris Farm Lunch and Dinner
-
Special
Harris Farm Salad Horiatiki Salad 210g
$14.99 ea $5.00 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm Smoked Semi Dried Tomato 200g
$5.99 ea $29.95 / kg -
Special
-
Special
-
Special
Unicorn Classic Chilli Brie Cheese 125g
$4.50 ea $36.00 / kg -
Special
-
Special
-
Special
Proper Meat Nitrite Free Salami Mild 120g
$8.99 ea $74.92 / kg -
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm Sliced Wholemeal Bread 700g
$3.99 ea $0.57 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
Rodriguez Bros South American Chorizo 400g
$8.99 ea $22.48 / kg -
Special
The Dairy Viking Danish Blue Cheese 100g
$4.50 ea $45.00 / kg -
Special
Harris Farm Australian Potato Side Salad 800g
$11.99 ea $1.50 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Moondarra Honey and Pistachio Cheese 120g
$4.20 ea $35.00 / kg -
Special
Proper Meat Nitrite Free Salami Hot 120g
$8.99 ea $74.92 / kg -
Special