Harris Farm Lunch and Dinner
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Proper Meat Nitrite Free Australian Bacon 250g
$10.99 ea $43.96 / kg -
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm Pumpkin Couscous Salad 600g
$9.99 ea $1.67 / 100g -
Special
Harris Farm Kale Tahini Grain Salad 500g
$9.99 ea $2.00 / 100g -
Special
-
Special
Harris Farm Korean BBQ Chicken Salad 350g
$10.95 ea $3.13 / 100g -
Special
-
Special
Harris Farm Chimichurri Chicken Salad 340g
$10.95 ea $3.22 / 100g -
Special
Harris Farm Coronation Chicken Salad 345g
$10.95 ea $3.17 / 100g -
Special
-
Special
Harris Farm Bacon Sweet Corn Pasta 500g
$9.99 ea $2.00 / 100g -
Special
Harris Farm Persian Harissa Couscous 300g
$7.45 ea $2.48 / 100g -
Special
Harris Farm Creamy Pesto Pasta Salad 600g
$9.99 ea $1.67 / 100g -
Special
Stanley St. Kitchen Chicken Tika Masala 1kg
$25.99 ea $2.60 / 100g -
Special
Harris Farm Moroccan Pumpkin Couscous 500g
$9.99 ea $2.00 / 100g -
Special
Harris Farm Miso Salmon Quinoa Salad 340g
$10.95 ea $3.22 / 100g -
Special
Harris Farm Pesto Chicken Pasta Salad 340g
$10.95 ea $3.22 / 100g -
Special
Harris Farm Persian Harissa Couscous 500g
$9.99 ea $2.00 / 100g -
Special
Harris Farm Bacon Sweet Corn Pasta 300g
$7.45 ea $2.48 / 100g -
Special
Harris Farm Moroccan Pumpkin Couscous 300g
$7.45 ea $2.48 / 100g -
Special
Harris Farm Sundri Tomato Pasta Salad 600g
$9.99 ea $1.67 / 100g -
Special
Harris Farm Mexican Chicken Salad 350g
$10.95 ea $3.13 / 100g