-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Gourmet Garden Chilli Lightly Dried 10g
$4.20 ea $4.20 / 10g -
Special
Gourmet Garden Organic Chives Lightly Dried 4g
$4.20 ea $10.50 / 10g -
Special
-
Special
Handcut Harvest Chunky Potato Chips 500g
$4.49 ea $8.98 / kg -
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm Carrot and Celery Pre-Cut 350g
$6.99 ea $19.97 / kg -
Special
-
Special
Harris Farm Coleslaw with Spring Onion 250g
$6.99 ea $29.13 / kg -
Special
Harris Farm Potato, Butter and Herbs 500g
$4.49 ea $0.90 / 100g -
Special
Harris Farm Pumpkin Peeled and Diced 400g
$6.99 ea $13.98 / kg -
Special
Harris Farm Zucchini Noodles Zoodles 250g
$6.99 ea $17.48 / kg -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special