Easter Chocolate
-
Special
-
Special
Almighty Matcha Latte Strawberry 240ml
$3.99 ea $1.66 / 100mL -
Special
Almighty Oat Matcha Latte White Chocolate 240ml
$3.99 ea $1.66 / 100mL -
Special
-
Special
-
Special
Beemax Milk Chocolate Strawberry Sticks 100g
$9.99 ea $9.99 / 100g -
Special
Butlers Dark Chocolate Salted Caramels 170g
$15.99 ea $14.54 / 100g -
Special
Butlers Honeycomb Crisp Chocolates 170g
$15.99 ea $14.54 / 100g -
Special
Butlers Mint Chocolate Truffles and Fondants 170g
$16.99 ea $15.45 / 100g -
Special
Chocolate Grove Berries & Cherries 180g
$9.99 ea $5.55 / 100g -
Special
Chocolate Grove Chocolate Macadamia 180g
$9.99 ea $5.55 / 100g -
Special
-
Special
Chocolate Grove Dark Chocolate Figs 180g
$6.99 ea $1.07 / 100g -
Special
Chocolate Grove Dark Chocolate Goji Berry 180g
$8.99 ea $4.99 / 100g -
Special
Chocolate Grove Dark Chocolate Honeycomb 180g
$9.99 ea $5.55 / 100g -
Special
-
Special
Chocolate Grove Milk Chocolate Honeycomb 180g
$9.99 ea $5.55 / 100g -
Special