Easter Chocolate
-
Special
-
Special
-
Special
Koko Black Dotties Peppermint Dark Chocolate 100g
$13.90 ea $13.90 / 100g -
Special
Koko Black Milk Chocolate Freckles 100g
$13.90 ea $13.90 / 100g -
Special
-
Special
Lindsay and Edmunds Coco Dolce Dark Chocolate 80g
$24.99 ea $31.24 / 100g -
Special
Lindt Lindor Chocolate Assorted Cornet 333g
$16.99 ea $9.23 / 100g -
Special
Lindt Master Chocolatier Collection 184g
$27.99 ea $15.21 / 100g -
Special
Lindt Swiss Dark Chocolate Chocolat Noir 300g
$19.99 ea $6.66 / 100g -
Special
Lindt Swiss Premium Chocolate Milk Hazelnut 300g
$19.99 ea $6.66 / 100g