Christmas Meat 2024
-
Special
-
Special
Harris Farm Tasmanian Smoked Salmon 100g
$7.49 ea $74.90 / kg -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Chef's Choice French Dijon Mustard 200g
$3.99 ea $2.00 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Random Harvest Australian Truffle Mustard 100g
$16.99 ea $16.99 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Edmond Fallot Dijon Mustard Whole Grain 210g
$4.99 ea $2.38 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
Uncle's Smallgoods Nitrite Free Half Ham 500g
$20.99 ea $41.98 / kg -
Special