Easter Chocolate
-
Special
-
Special
-
Special
Simon Coll Sea Salt Dark Chocolate 70% 85g
$9.99 ea $11.75 / 100g -
Special
-
Special
The Carob Kitchen Banjo Bear Milk Chocolate 15g
$1.79 ea $11.93 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
The Market Grocer Pretzels Milk Chocolate 200g
$7.49 ea $3.75 / 100g -
Special
Tiny Bites Dark Chocolate Waffle Cones 80g
$7.99 ea $9.99 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
Up Up Dark Chocolate Bar Sea Salt 120g
$10.49 ea $8.07 / 100g -
Special
-
Special
Up Up Milk Chocolate Bar Original 120g
$10.49 ea $8.07 / 100g -
Special
Up Up Milk Chocolate Bar Salted Caramel 120g
$10.49 ea $8.07 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
White Chocolate and Hazelnut Hot Cross Bun Pudding
$44.99 ea $5.62 / serving -
Special
-
Special
Willies Cacao Ginger Lime Dark Chocolate 50g
$7.49 ea $8.81 / 100g -
Special
-
Special
Willies Cacao Venezuelan Rio Caribe 50g
$7.49 ea $8.81 / 100g -
Special
-
Special
Willies Cocoa Peruvian Dark Chocolate 50g
$7.49 ea $14.98 / 100g