Easter Chocolate
-
Special
Chocolate Grove Milk Chocolate Pretzel 180g
$8.99 ea $4.99 / 100g -
Special
-
Special
Chocolate Grove Milk Chocolate Snakes 180g
$8.99 ea $4.99 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm BBQ Cheese and Bacon Scroll 200g
$7.99 ea $4.00 / 100g -
Special
-
Special
Harris Farm Chocolate Chip Cookies x6 300g
$7.99 ea $2.66 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
Harris Farm White Chocolate Mud Cake 850g
$14.99 ea $1.76 / 100g -
Special