Easter 2026
-
Special
Almighty Oat Matcha Latte White Chocolate 240ml
$3.99 ea $1.66 / 100mL -
Special
Almighty Matcha Latte Strawberry 240ml
$3.99 ea $1.66 / 100mL -
Special
-
Special
Lindt Master Chocolatier Collection 184g
$27.99 ea $15.21 / 100g -
Special
Chocolate Grove Dark Chocolate Figs 180g
$6.99 ea $1.07 / 100g -
Special
Healthy Bake Deeks Bread Pumpkin Loaf 600g
$19.99 ea $3.33 / 100g -
Special
-
Special
Simon Coll Sea Salt Dark Chocolate 70% 85g
$9.99 ea $11.75 / 100g -
Special
Lindsay and Edmunds Coco Dolce Dark Chocolate 80g
$24.99 ea $31.24 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
The Carob Kitchen Banjo Bear Milk Chocolate 15g
$1.79 ea $11.93 / 100g -
Special
-
Special
Chocolate Grove Milk Chocolate Snakes 180g
$8.99 ea $4.99 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Tiny Bites Dark Chocolate Waffle Cones 80g
$7.99 ea $9.99 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
Maple Moon Carob Bar Roasted Hazelnut 90g
$12.99 ea $14.43 / 100g