Easter 2026
-
Special
-
Special
-
Special
Koko Black Dotties Peppermint Dark Chocolate 100g
$13.90 ea $13.90 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
Koko Black Milk Chocolate Freckles 100g
$13.90 ea $13.90 / 100g -
Special
-
Special
Lindt Swiss Premium Chocolate Milk Hazelnut 300g
$19.99 ea $6.66 / 100g -
Special
Lindt Swiss Dark Chocolate Chocolat Noir 300g
$19.99 ea $6.66 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
Pauls Chocolates Dark Chocolate Liqueur Bag 250g
$11.99 ea $4.80 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
The Market Grocer Pretzels Milk Chocolate 200g
$7.49 ea $3.75 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
White Chocolate and Hazelnut Hot Cross Bun Pudding
$44.99 ea $5.62 / serving -
Special
Rosemary Lemon and Passionfruit Bundt Cake
$27.99 ea $3.50 / serving -
Special
-
Special
Niederegger Marzipan Dark Chocolate 75g
$7.99 ea $10.65 / 100g