Easter 2026
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Chocolate Grove Dark Chocolate Honeycomb 180g
$9.99 ea $5.55 / 100g -
Special
Chocolate Grove Milk Chocolate Honeycomb 180g
$9.99 ea $5.55 / 100g -
Special
Chocolate Grove Dark Chocolate Goji Berry 180g
$8.99 ea $4.99 / 100g -
Special
Chocolate Grove Milk Chocolate Pretzel 180g
$8.99 ea $4.99 / 100g -
Special
Chocolate Grove Chocolate Macadamia 180g
$9.99 ea $5.55 / 100g