Christmas Gifting
-
Special
-
Special
Harris Farm Almonds Dark Chocolate Covered 250g
$11.99 ea $4.80 / 100g -
Special
Harris Farm Almonds Milk Chocolate 350g
$12.99 ea $3.71 / 100g -
Special
Harris Farm Fruit & Nut Milk Chocolate 350g
$10.99 ea $3.14 / 100g -
Special
-
Special
Harris Farm Peanuts Milk Chocolate Covered 350g
$10.99 ea $3.14 / 100g -
Special
Harris Farm Sultanas Milk Chocolate Covered 350g
$10.99 ea $3.14 / 100g -
Special
-
Special
Ile De France Mini Cream Cheese Shells x18 20g
$20.99 ea $1,049.50 / kg -
Special
Jasper and Myrtle Dark Chocolate Macadamia 200g
$23.50 ea $58.75 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
-
Special