Baci Perugina Chocolate Bijou 175g
-
Special
Baci Perugina Assorted Chocolate Bijou x10 175g
$15.99 ea $9.14 / 100g -
Special
-
Special
Up Up Dark Chocolate Bar Sea Salt 120g
$10.49 ea $8.07 / 100g -
Special
-
Special
Chocolate Grove Dark Chocolate Goji Berry 180g
$8.99 ea $4.99 / 100g -
Special
Up Up Milk Chocolate Bar Salted Caramel 120g
$10.49 ea $8.07 / 100g -
Special
-
Special
Chocolate Grove Milk Chocolate Honeycomb 180g
$9.99 ea $5.55 / 100g -
Special
-
Special
Up Up Milk Chocolate Bar Original 120g
$10.49 ea $8.07 / 100g -
Special
Chocolate Grove Milk Chocolate Pretzel 180g
$8.99 ea $4.99 / 100g -
Special
Chocolate Grove Dark Chocolate Honeycomb 180g
$9.99 ea $5.55 / 100g -
Special
Chocolate Grove Chocolate Macadamia 180g
$9.99 ea $5.55 / 100g