Showing results for "imperfect"
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Apple Royal Gala Imperfect Organic 1.5kg
$6.99 ea $4.66 / kg -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Imperfect Pick Beetroot and Dill Dip 180g
$4.99 ea $2.77 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Imperfect Tomatoes and Black Olive Bruschetta
$29.99 ea $7.50 / serving -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Imperfect Eggplant Baba Ganoush and Crudites
$999.99 ea $250.00 / serving -
Special
Koko Black A Pyramid of Perfection 396g
$129.00 ea $32.58 / 100g -
Special
-
Special
Paradise Beach Soup Perfect Pumpkin 500g
$5.99 ea $1.20 / 100g -
Special
LOADING RESULTS
Explore Harris Farm Markets
- Fruit
- Pantry
- Fridge
- Meat & Seafood