Showing results for "strawberry yoghurt pouch"
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Carman's Apple & Blueberry Fruit Straps 70g
$5.99 ea $8.56 / 100g -
Special
-
Special
Yumi Overnight Oats Maple Cranberry 250g
$9.99 ea $4.00 / 100g -
Special
Mason Sweets Co. Giant Strawberry Gummies 200g
$9.99 ea $5.00 / 100g -
Special
-
Special
Harris Farm Kombucha Mango Strawberry 350ml
$4.49 ea $12.83 / litre -
Special
-
Special
Morning Made Matcha Latte Strawberry Blend 50g
$8.00 ea $16.00 / 100g -
Special
-
Special
Lick Ice Cream Strawberries and Cream 920ml
$14.99 ea $1.63 / 100mL -
Special
-
Special
The Market Grocer Roasted Fruit and Nut Mix 500g
$10.49 ea $2.10 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
Borgo de Medici Strawberry Macaron 90g
$12.99 ea $14.43 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
Beemax Milk Chocolate Strawberry Sticks 100g
$9.99 ea $9.99 / 100g -
Special
-
Special
Bowan Island Roasted Granola Muesli 650g
$13.99 ea $2.15 / 100g -
Special
-
Special
-
Special
Rosemary Lemon and Passionfruit Bundt Cake
$27.99 ea $3.50 / serving -
Special
Abbotts Bakery Harvest Seeds and Grains 750g
$5.30 ea $0.71 / 100g -
Special
-
Special
Pops Malaya Sorbet Bars Strawberry x6 270ml
$6.99 ea $2.59 / 100mL -
Special
Abbotts Bakery Gluten Free Mixed Seeds 500g
$8.50 ea $1.70 / 100g -
Special
Almighty Matcha Latte Strawberry 240ml
$4.99 ea $2.08 / 100mL -
Special
-
Special
Mt. Wilder Berries Wild Cranberry Powder 100g
$34.99 ea $34.99 / 100g -
Special
-
Special
LOADING RESULTS
Explore Harris Farm Markets
- Fruit
- Pantry
- Fridge
- Meat & Seafood