Showing results for "Apple Royal Gala Organic"
-
Special
-
Special
Apple Royal Gala Imperfect Organic 1.5kg
$8.99 ea $5.99 / kg -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Gaga's Organic Apple Cider Vinegar 750ml
$10.99 ea $1.47 / 100mL -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Chef's Choice Organic Pomegranate Juice 750ml
$8.49 ea $11.32 / litre -
Special
-
Special
-
Special
Chef's Choice Organic Apple Cider Vinegar 500ml
$7.49 ea $1.50 / 100mL -
Special
-
Special
Bragg Organic Apple Cider Vinegar 946ml
$18.99 ea $2.01 / 100mL -
Special
-
Special
Bragg Organic Apple Cider Vinegar 473ml
$12.99 ea $2.75 / 100mL -
Special
-
Special
-
Special
Remedy Organic Kombucha Apple Crisp 750ml
$7.49 ea $9.99 / litre -
Special
-
Special
Chef's Choice Organic Maple Syrup 189ml
$9.99 ea $5.29 / 100mL -
Special
Honest to Goodness Organic Maple Syrup 250ml
$10.95 ea $4.38 / 100mL -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Remedy Drinks Organic Kombucha Apple Crisp 330ml
$4.49 ea $13.61 / litre -
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Gaga's Organic PowerKraut Bavarian 450g
$12.49 ea $27.76 / kg -
Special
-
Special
-
Special
Viking Organic Frozen Mango Chunks 400g
$13.99 ea $3.50 / 100g -
Special
Sacrebleu Organic Honey Madeleines 105g
$9.99 ea $9.51 / 100g -
Special
-
Special
Gaga's Organic Powerkraut Moroccan Beets 450g
$12.49 ea $27.76 / kg -
Special
-
Special
-
Special
Gaga's Organic PowerKraut Vegan Kimchi 450g
$12.49 ea $27.76 / kg -
Special
-
Special
LOADING RESULTS
Explore Harris Farm Markets
- Fruit
- Pantry
- Fridge
- Meat & Seafood