Easter Meat & Seafood
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
-
Special
Nonna's Boneless Chicken Maryland Roast 500g
$19.99 ea $39.98 / kg -
Special
-
Special
Nonna's Chicken Kiev with Garlic Butter 550g
$11.99 ea $21.80 / kg -
Special
Nonna's Gourmet Mini Beef Meatballs 400g
$10.99 ea $27.48 / kg -
Special
-
Special
Nonna's Panko & Herb Chicken Schnitzel 450g
$14.99 ea $33.31 / kg -
Special
Nonna's Panko & Herb Veal Schnitzel 450g
$16.99 ea $37.76 / kg -
Special
Nonna's Peri Peri Butterflied Chicken 1kg
$17.99 ea $14.99 / kg -
Special
-
Special
-
Special
-
Special